🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andrin Beige Area Rug
| Collection: | Andrin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $59.00
Andrin Beige Area Rug—
$59.00
More Images









Andrin Beige Area Rug
| Collection: | Andrin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andrin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Camel |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























