🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andrew Brown&Sage Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Eccles |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $129.00
Andrew Brown&Sage Premium Wool Rug - Clearance—
$129.00
More Images






Andrew Brown&Sage Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Eccles |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eccles |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 1" |























