🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andreas Luxe Fringe Rug
| Collection: | Andreas |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Medium Gray, Light Blue, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $79.00
Andreas Luxe Fringe Rug—
$79.00
More Images













Andreas Luxe Fringe Rug
| Collection: | Andreas |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Medium Gray, Light Blue, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andreas |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Medium Gray, Light Blue, Navy, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |























