🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andie Bordered Faux Jute Rug
| Collection: | Andie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, White, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Andie Bordered Faux Jute Rug—
$59.00
$17.70More Images


Andie Bordered Faux Jute Rug
| Collection: | Andie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, White, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, White, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























