🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andia Charcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Andia |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Urban Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Andia Charcoal Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images
















Andia Charcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Andia |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Urban Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andia |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Urban Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























