
Anamoose Area Rug - Clearance
| Collection: | Anamoose |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Medium Gray, Dark Red, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Israel |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images







Anamoose Area Rug - Clearance
| Collection: | Anamoose |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Medium Gray, Dark Red, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Israel |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anamoose |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Medium Gray, Dark Red, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Israel |
| Thickness: | 0.35" |























