🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Anahid Beige Area Rug
| Collection: | Anahid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Slate Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Anahid Beige Area Rug—
$89.00
$26.70More Images







Anahid Beige Area Rug
| Collection: | Anahid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Slate Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anahid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Slate Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























