
Alysha Cream Area Rug
| Collection: | Alysha |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Original: $159.00
-70%$159.00
$47.70More Images

Alysha Cream Area Rug
| Collection: | Alysha |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alysha |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























