🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alyra Silver Slate Wool Rug
| Collection: | Alyra |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Alyra Silver Slate Wool Rug—
$79.00
$23.70More Images




Alyra Silver Slate Wool Rug
| Collection: | Alyra |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alyra |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pearl, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























