
Altus Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Altus |
|---|---|
| Colors: | Clear, Beige, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Gold, Champagne |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
More Images













Altus Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Altus |
|---|---|
| Colors: | Clear, Beige, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Gold, Champagne |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Altus |
|---|---|
| Colors: | Clear, Beige, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Gold, Champagne |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























