🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Altaf Area Rug - Clearance
| Collection: | Altaf |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $99.00
Altaf Area Rug - Clearance—
$99.00
More Images





Altaf Area Rug - Clearance
| Collection: | Altaf |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Altaf |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























