🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Allenville Area Rug - Clearance
| Collection: | Allenville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $199.00
Allenville Area Rug - Clearance—
$199.00
Allenville Area Rug - Clearance
| Collection: | Allenville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Allenville |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |























