🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Allendorf Area Rug - Clearance
| Collection: | Allendorf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $49.00
Allendorf Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images







Allendorf Area Rug - Clearance
| Collection: | Allendorf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Allendorf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























