🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alezae Beige Area Rug
| Collection: | Alezae |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Tan, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $179.00
Alezae Beige Area Rug—
$179.00
More Images






Alezae Beige Area Rug
| Collection: | Alezae |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Tan, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alezae |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Tan, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.24" |























