🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aleron Area Rug
| Collection: | Aleron |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polypropylene, 35% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Aleron Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






Aleron Area Rug
| Collection: | Aleron |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polypropylene, 35% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aleron |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polypropylene, 35% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























