🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alcoy Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Alcoy |
|---|---|
| Colors: | Orange, Sky Blue, Blue, Pink, Peach, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Alcoy Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Alcoy Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Alcoy |
|---|---|
| Colors: | Orange, Sky Blue, Blue, Pink, Peach, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alcoy |
|---|---|
| Colors: | Orange, Sky Blue, Blue, Pink, Peach, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























