🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alcove Abstract Area Rug
| Collection: | Alcove |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Medium Gray, Gray, Ice Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Alcove Abstract Area Rug—
$59.00
$17.70More Images
















Alcove Abstract Area Rug
| Collection: | Alcove |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Medium Gray, Gray, Ice Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alcove |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Medium Gray, Gray, Ice Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























