🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alcester Gray Premium Sheen Carpet
| Collection: | Alcester |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.46" |
Select Title
From $49.00
Alcester Gray Premium Sheen Carpet—
$49.00
More Images










Alcester Gray Premium Sheen Carpet
| Collection: | Alcester |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.46" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alcester |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.46" |























