🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alayka Area Rug
| Collection: | Alayka |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Alayka Area Rug—
$79.00
$23.70More Images






Alayka Area Rug
| Collection: | Alayka |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alayka |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























