🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alanreed Brown Premium Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Alanreed |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Alanreed Brown Premium Wool Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images







Alanreed Brown Premium Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Alanreed |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alanreed |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























