🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Akello Washable Area Rug
| Collection: | Akello |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Rust, Camel, Medium Green, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Akello Washable Area Rug—
$59.00
$17.70More Images









Akello Washable Area Rug
| Collection: | Akello |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Rust, Camel, Medium Green, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Akello |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Rust, Camel, Medium Green, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























