🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Akdere Area Rug - Clearance
| Collection: | Akdere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Brown, Mustard, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $89.00
Akdere Area Rug - Clearance—
$89.00
More Images




Akdere Area Rug - Clearance
| Collection: | Akdere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Brown, Mustard, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Akdere |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Brown, Mustard, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























