🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aideen Cream Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Aideen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $109.00
Aideen Cream Shag Area Rug - Clearance—
$109.00
More Images






Aideen Cream Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Aideen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aideen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























