🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aglaja Washable Area Rug
| Collection: | Aglaja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, White, Sage, Burnt Orange, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Aglaja Washable Area Rug—
$79.00
$23.70More Images













Aglaja Washable Area Rug
| Collection: | Aglaja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, White, Sage, Burnt Orange, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aglaja |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, White, Sage, Burnt Orange, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























