🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aethwy Washable Area Rug
| Collection: | Aethwy |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Medium Gray, Cream, Denim, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Aethwy Washable Area Rug—
$79.00
$23.70More Images











Aethwy Washable Area Rug
| Collection: | Aethwy |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Medium Gray, Cream, Denim, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aethwy |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Medium Gray, Cream, Denim, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























