🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Adica Pink Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Adica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Pink, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Adica Pink Wool Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images



Adica Pink Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Adica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Pink, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Pink, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |




















