🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Addington Area Rug - Clearance
| Collection: | Addington |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Addington Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Addington Area Rug - Clearance
| Collection: | Addington |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Addington |
|---|---|
| Colors: | Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























