🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Adan Area Rug
| Collection: | Adan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Light Slate, White, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $49.00
Adan Area Rug—
$49.00
More Images








Adan Area Rug
| Collection: | Adan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Light Slate, White, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Light Slate, White, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























