
Adam Gray Blue Abstract Area Rug
| Collection: | Adam |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Original: $169.00
-70%$169.00
$50.70More Images





Adam Gray Blue Abstract Area Rug
| Collection: | Adam |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adam |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























