🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Adairsville Blue Floral Area Carpet - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Bisque with traditional style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Adairsville |
| Colors: | Silver Gray, Navy, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Adairsville Blue Floral Area Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images










Adairsville Blue Floral Area Carpet - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Bisque with traditional style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Adairsville |
| Colors: | Silver Gray, Navy, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Bisque with traditional style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Adairsville |
| Colors: | Silver Gray, Navy, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























