🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Adahy Area Rug
| Collection: | Adahy |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $49.00
Adahy Area Rug—
$49.00
More Images






Adahy Area Rug
| Collection: | Adahy |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adahy |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























