🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Acle Area Rug - Clearance
| Collection: | Acle |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Light Gray, Medium Gray, Sage, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $69.00
Acle Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images







Acle Area Rug - Clearance
| Collection: | Acle |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Light Gray, Medium Gray, Sage, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Acle |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Light Gray, Medium Gray, Sage, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























