🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Abhay Gray Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Abhay |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $49.00
Abhay Gray Wool Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images





Abhay Gray Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Abhay |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Abhay |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |























