
Abbyville Area Rug - Clearance
| Collection: | Abbyville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Denim, White, Ivory, Gold, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images








Abbyville Area Rug - Clearance
| Collection: | Abbyville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Denim, White, Ivory, Gold, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Abbyville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Denim, White, Ivory, Gold, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























