
Abbottstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Abbottstown |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage, Burgundy, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images










Abbottstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Abbottstown |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage, Burgundy, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Abbottstown |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Sage, Burgundy, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |























